Kazany: A világbajnokság 10 legfontosabb pillanata

A magyar delegáció derekasan helytállva az előkelő nyolcadik helyen végzett az összesített éremtáblázaton a kazanyi vizes vébén. Az úszóink remek teljesítményének köszönhetően tíz alkalommal is felállhatott a magyar nemzet egy-egy versenyzője a dobogóra. Sajnos vízilabdázóinknak ezúttal nem jutott ki a sikerből.

A tíz medália hat úszó érdeme: Hosszú Katinka és Cseh László egyaránt három-három alkalommal állhatott dobogóra, rajtuk kívül pedig Gyurta Dánielnek, Kapás Boglárkának, Olasz Annának és Verrasztó Dávidnak volt jelenése az éremátadó ceremónián.